Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Deklarata më të forta në “Big Brother”: “Çfarëdo që të ndodhë, jam i yti 100%!”

Deklarata më të forta në “Big Brother”: “Çfarëdo që të ndodhë, jam i yti 100%!”
March 25
08:55 2017

Ka nisur mjaft dinamik ky edicion i “Big Brother”. Në shtëpinë e djemve dhe vajzave dita-ditës po lindin pëlqime të reja dhe të paparashikueshme. Edhe pse në fillim u mendua se Fotinia dhe Ervini do të bëheshin çift, në fakt Fotini ka nisur të ndiejë një afrimitet me Danjelin dhe ky i fundit gjithashtu është shprehur se do donte të ishte çift me Fotininë.

Mirëpo mbrëmjen e djeshme ka ardhur një deklaratë e fortë nga Danjeli. Me anë të letrave, ai i ka shkruar Fotinisë: “Një gjë dua të dish. Jam i yti 100%, çfarë do të ndodhë…”. Këtë deklaratë ai ia ka bërë të njohur Fotinisë e cila me siguri është ndierë mjaft mirë. /Blitz.al/

Shperndaje