Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Deklarata e Rudina Magjistarit na habiti të gjithëve: “Kur më filluan dhimbjet e lindjes, kërkova të shkoja në një sallon bukurie!

Deklarata e Rudina Magjistarit na habiti të gjithëve: “Kur më filluan dhimbjet e lindjes, kërkova të shkoja në një sallon bukurie!
September 14
08:56 2018

Ditën e djeshme në emisionin e saj, Rudina Magjistari ka dhënë një deklaratë që asnjë prej nesh nuk e ka ditur më parë. Bëhet fjalë pikërisht  për një ndodhi në muajin e 9-të të shtatzënisë, teksa priste që të sillte në jetë vogëlushen e saj.

Gjatë bisedës me të ftuarit Rudina ka rrëfyer se kur kishte ndjerë që po i vinin dhimbjet e lindjes, kishte kërkuar që të shkonte të krihte flokët në një sallon bukurie dhe më pas të shkonte në spital.

Kjo histori është mjaft për të qeshur por mund të themi edhe se na çuditi paksa./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje