Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Deklarata e Real One për Encën trazon rrjetin!

Deklarata e Real One për Encën trazon rrjetin!
July 11
13:48 2018

Real 1 dhe Blunt të vetëquajtur Shaolinsa bëjnë deklarata të ndryshme në Instagram përsa u përket vajzave të shoëbizit shqiptar dhe jo vetëm. Tashmë duket se meraku i tyre i radhës është Enca, veçanërisht me gjoksin e saj.

Pas publikimit të një foto të këngëtares në Instagram, Real One ka bërë një video paksa banale duke pohuar se është çmendur pas pamjes së Encës.

“Hyra kqyra dy cicat e Encës. Kuku, çfarë cice, sa dy krytë e mia! O Enc’, ta hëngsha cicën deri në kiamet, e pas kiametit. Po e reklamon cicën edhe une jam merakli i cicave. Ta ha cicën, ta pi me pip. Ti e din që Shaolini han cica, ti kishe shku na e kishe nxjerre cicën ashtu, na ke çmend. Unë dhe krejt Shaolinat ta hëngshim cicën.”- ka thënë reperi në videot e postuara.

Tashmë jemi mësuar me këto delarata nga Shaolinat por ata sërish trazojnë rrjetin./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje