Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Deklarata bombë e Miley Cyrus: “Shpresoj të mos më vrasin për këtë”

Deklarata bombë e Miley Cyrus: “Shpresoj të mos më vrasin për këtë”
September 29
20:00 2016

Të gjithë e mbajmë mend Miley Cyrus nga seriali hit i adoleshentëve, Hanna Montana, gjë që i dha shtysë më pas të fillonte karrierën e saj si soliste në muzikë.

E intervistuar nga “Elle”, ajo ka dhënë një deklaratë bombë lidhur me “Disney”.

“E di që mund të më vrasin për këtë që do të them?” – thotë fillimisht Cyrus. Më pas ajo shton: “Unë isha i vetmi  person i kastit më pak i paguar. Deri atëherë isha e mendimit: Oh, po jam në Disney!”

Shumë e çuditshme që personazhi kryesor të jetë më pak i paguar. Shpresojmë që Miley-n mos ta vrasin… /Blitz.al/

Komento
Shperndaje