Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dedikimi prekës i Tunës: Kurrë nuk e kam ditur sa e dashuroj Patrisin deri sa e pash të bënte këtë! 

Dedikimi prekës i Tunës: Kurrë nuk e kam ditur sa e dashuroj Patrisin deri sa e pash të bënte këtë! 
October 22
18:26 2017

Gjithë jeta e këngëtares Tuna ka marrë vetëm një kuptim: i vogli Tian Berisha i cili duket se ka marrë gjithë vëmendjen dhe jetën e saj që prej minutit që lindi aq sa neve si publik, ka filluar të na mungojë Tuna e dikurshme e cila ishte plot skupe e plot produkte muzikore herë pas here.

Ndonëse të gjithë e dimë se ajo tashmë është në një lidhje shumë të konsoliduar me Patrisin, partnerin e saj, sërish bëhemi kuriozë sa herë shohim këngëtaren të shprehet e emocionuar për gjysmën e saj më të mirë.

Teksa ka postuar një foto të Patrisit dhe të voglit Tian në Instastory, Tuna shkruan: “Nuk e kam ditur kurrë se sa e dashuroja babushin tënd deri në momentin që pash se sa shumë ai të do ty!” – ka shkruar Tuna duke na emocionuar me këto fjalë edhe ne të tjerëve. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje