Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dedikimi i kryeministrit Rama për Zahon

Dedikimi i kryeministrit Rama për Zahon
July 25
10:00 2016

#photooftheday

A photo posted by Edi Rama (@ediramaal) on

 

 

Dita e sotme është një ditë e veçantë për kryeministrin Rama dhe familjen e tij.

Zaho, djali i dytë i kryeministrit, mbush sot plot 2 vjet.

Vetë Rama ka postuar një foto në Instagram me hashtag-un “Photo of The Day/Fotoja e Ditës”, e cila duket të jetë një dedikim për Zahon pasi aty shfaqen dy duar: dora e një të rrituri dhe dora e një fëmije.

Zaho erdhi në jetë më 25 korrik të vitit 2014, pas 4 viteve martesë të çiftit Rama.

Stafi i Blitz.al uron: “Gëzuar ditëlindjen, Zaho!

Komento
Shperndaje