Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Debati “Samanta-Marsela”, gazetarja e njohur i shkruan Marselës: “Bëni një përpjekje më shumë!”

Debati “Samanta-Marsela”, gazetarja e njohur i shkruan Marselës: “Bëni një përpjekje më shumë!”
October 27
10:35 2016

Bëri jo pak bujë debati virtual i mbrëmjes së kaluar midis këngëtareve Samanta Karavella dhe Marsela Çibukaj. Duke qenë se ky debat vinte në përballje këngëtarët me vokal të cilët kërkojnë cilësinë dhe këngëtarët për të cilët rëndësi kanë edhe klikimet, edhe ftesat në “club”-e, personazhe publikë shqiptarë u pozicionuan në krahët që mendonin se kishin të drejtë.

kozeta-1

Një reagim ka ardhur edhe nga gazetarja Kozeta Kurti, e cila nuk ka ngurruar që ta shprehë hapur mendimin e saj, pa u fshehur dhe pa doreza, pikërisht në statusin e Marsela Çibukajt. Ajo ka shprehur konsideratën që ka për Marselën, vokalin e saj, si dhe për kolegët që mendojnë njësoj si Marsela, por u ka kërkuar atyre që të jenë më të pranishëm te publiku shqiptar me anë të këngëve të reja.

Reagimi i plotë i gazetares është si më poshtë:

kozeta

/Blitz.al/

 

 

Shperndaje