Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

David dhe Victoria Beckham nuk i kursejnë fjalët e dashurisë në 17-vjetorin e martesës

July 04
18:46 2016

...

Çifti Beckham është martuar 17 vjet më parë, në kalanë Luttrellsown në Irlandë. David dhe Victoria kanë postuar në rrjetet sociale shumë foto me dedikime të veçanta në përvjetorin e tyre. David shkruan: “17 vjet më parë në këtë ditë jemi martuar. Unë kam qenë me fat që kam takuar pikërisht atë që po kërkoja. Ne kemi 4 fëmijë të bukur që kanë nënën më të mirë dhe të kujdesshme. Gëzuar përvjetorin! Të dua!”

Ndërkohë Victoria ka postuar një tjetër foto në të cilën shkruan: “Ndihem e dashuruar dhe e bekuar. Miku im më i mirë, dashuria ime, njeriu që më frymëzon! Gëzuar përvjetorin, burri dhe babi më i mirë në botë!”.

David dhe Victoria janë një ndër çiftet më të famshëm. Së bashku me fëmijët e tyre ata kanë një familje shumë të lumtur.

Komento
Etiketimet
Shperndaje