Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

David dhe Brooklyn shijojnë bashkë koncertin e The Stone Roses

David dhe Brooklyn shijojnë bashkë koncertin e The Stone Roses
June 16
12:18 2016

David Beckham di të jetë një baba i përkushtuar dhe mbrëmjen e së mërkurës ka shijuar një koncert të  The Stone Roses me djalin e tij Brooklyn.

Futbollisti 41-vjeçar dukej krenar teksa ka postuar në Snapchat një selfie brenda stadiumit “Etihad” me turmën në sfond. Babë e bir kanë takuar bandën e  rrokerave të Manchester-it në prapaskenë dhe një foto bardhë e zi ishte imazhi i përkryer.  Sipas një burimi të “The Sun”, në vitin 2011 David e shtyu bandën të ribashkohej.

Ian Brown, kitaristi John Squire, basisti Gary Mani Mounfield dhe bateristi Alan Reni Trumcak, kanë qenë të zënë duke regjistruar një album të ri për disa muaj dhe fansat  më në fund dëgjuan këngën e parë të albumit. “All for One” ishte hiti i parë i tyre më shumë se 20 vite më parë.

Shperndaje