Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

David Beckham brenda një jave bën tre tatuazhe

David Beckham brenda një jave bën tre tatuazhe
October 29
17:00 2016

Futbollisti David Beckham është shumë i apasionuar pas tatuazheve dhe ka bërë  shumë të tillë në trupin e tij.

Ajo ç’ka ishte e veçantë është se ditën e mërkurë ai tregoi se po bënte një tatuazh të ndërlikuar në këmbë. Në foton e postuar në rrjetet sociale, ai kishte shkruar “The Shamerock”.

Dy ditë më pas, ai publikoi dy foto të tjera tatuazhesh. Ishin më të rejat që kishte bërë në të dyja anët e qafës. Në njërën shkruante “I love you” dhe ia ka dedikuar vajzës së tij Harper, të cilën ai e quan “Pretty lady” (zonjushë e bukur) dhe në tjetrën shkruan “Do It Afraid” pranë tatuazhit të kalit që e ka pasur edhe më parë./Blitz.al/

d1

d3

Komento
Shperndaje