Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Data 6 shtator, e veçantë për Ajola Xoxën

Data 6 shtator, e veçantë për Ajola Xoxën
September 06
14:08 2016

Data 6 shtator është një ditë e shënuar për Ajola Xoxën dhe kryebashkiakun Erion Veliaj.

Dy vite më parë ata kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre. Përmes një postimi në Instagram, Ajola e ka kujtuar përvjetorin e martesës nëpërmjet një fotografie të thjeshtë, dy duar të mbuluara me xixa që simbolizojnë shkëlqimin që kjo martesë ka sjellë në jetët e tyre.

“Gëzim. 6 shtator 2014”- shkruan Ajola në Instagram.

Kujtojmë se historia e tyre e dashurisë ka nisur përmes shkrimeve, ku të dy lexonin mendimet e njëri-tjetrit në blogje dhe prej vitit 2005 çifti është në një lidhje të lumtur. /Blitz.al/

 

Shperndaje