Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dasma e Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl ka nisur, miqtë nga Shqipëria mbërrijnë në Miami

Dasma e Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl ka nisur, miqtë nga Shqipëria mbërrijnë në Miami
June 29
09:32 2018

Afërdita Dresha dhe tenisti i njohur Jakub Kndl do të kurorzojnë dashurinë e tyre në martesë sonte në mbrëmjë në Miami Beach nën shoqërinë e njerëzve më të afërt. Përgatitjet kanë nisur që mbrëmë ku çifti kanë shkrepur edhe disa foto dhe Afërdita duket e mrekullueshme me një fustan të bardhë të shkurtër. Ajo ka festuar me miqtë e saj të cilët kanë mbërritur tashmë në Miami për të marrë pjesë në dasmën e këngëtares /modeles. Në video shihet modelja Xhesika Berberi e cila do të jetë edhe shoqëruesja e nuses si dhe miku i saj gazetari Eraldo Rexho.

Afërdita është kujdesur për të gjitha detajet dhe duket se gjithçka është gati për një super dasëm sontë në darkë  dhe ne po e presim me padurim ta shohim atë sin use edhe pse nuk kemi asnjë dyshim që do të shkëlqejë.

 

Komento
Shperndaje