Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Dashuria në ajër! Pas fejesës Seldi dhe Mimoza publikojnë këngën e parë së bashku

Dashuria në ajër! Pas fejesës Seldi dhe Mimoza publikojnë këngën e parë së bashku
November 05
15:16 2017

Pak ditë më parë Seldi dhe Mimoza Shkodra kanë shpallur fejesën. Por sigurisht nuk e lanë vetëm me këtë pasi së fundmi i shohim kudo së bashku.

Ditën e sotme, ata kanë publikuar këngën e tyre të parë dedikuar njëri tjetrit.

Kënga titullohet “Dashni” dhe ata i luten njëri tjetrit pikërisht për këtë. Mund të themi se dashuria që mbizotëron mes tyre duket mjaft qartë edhe në skenat e klipit.

Seldi dhe Mimoza janë një ndër çiftet më të reja në showbiz por mund të themi se duken shumë bukur përkrah njëri tjetrit. Për më shumë detaje ndiqni klipin:

 

/blitz.al/

Share