Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dashuri në pafundësi: Klea dhe Elgiti pikturojnë dashurinë e tyre në lëkurë!

Dashuri në pafundësi: Klea dhe Elgiti pikturojnë dashurinë e tyre në lëkurë!
November 17
13:48 2017

Elgit Doda dhe Klea Huta na e mbajtën për disa kohë të fshehur mardhënien e tyre të dashurisë edhe pse dyshimet ishin. Por nga momenti që të dy postuan të njëjtën foto me njërit tjetrin ne Instagram, po shohim edhe shumë gjera të reja në lidhje me ta.

Ajo cfarë na kanë treguar këtë herë është një tatto që kanë bërë për njeri-tjetrin. Elgiti ka bërë një “K” si King dhe Klea një “Q” si Queen. Fotoja është postuar në insgram nga vetë Elgiti. Ky tatto është i famshëm në të gjithë botën për çiftet e dashuruar, dhe sigurisht kantautori dhe aktorja/moderatorja duken më të dashuruar se kurrë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje