Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Dashnia jeme” , Genc Prelvukaj poston videon e Eni Koçit dhe ka dy fjalë për këngëtaren

“Dashnia jeme” , Genc Prelvukaj poston videon e Eni Koçit dhe ka dy fjalë për këngëtaren
July 10
18:02 2018

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj edhe pse nuk e kanë pranuar por as mohuar asnjëheë një lidhje mes tyre  janë parë shumë shpesh në praninë e njëri-tjetrit por edhe kanë sjellë bashkëpunim me mesazhe dashurie.

Ata shpesh edhe në rrjetet e tyre sociale postojnë video apo foto ku mund të kuptojma mjaft qartë se ata të dy janë të dashuruar dhe ccdo gjë ka një kuptim. Aq më tepër postimi i fundit i Gencit i cili ka publikuar një video të Enit duke kënduar këngën e tij më të re në bashkëpunim me NRG band , dhe shkruan “Dashnia jeme dhe Nrg Band” , ai ka paralelizuar titullin e këngës më dashurinë e tij që në këtë rast siç shihet edhe në video është Eni.

Edhe pse dyshime nuk kemi pasur tashmë çdo gjë është e qartë dhe pse jo të mos kemi edhe një dasmë së shpejti.

/Blitz.al/

 

 

 

Komento
Shperndaje