Blitz

 Breaking News

Dalin të tjera detaje nga jeta e Loredanës, zbulohet marrëdhënia e fshehtë me reperin e njohur

Dalin të tjera detaje nga jeta e Loredanës, zbulohet marrëdhënia e fshehtë me reperin e njohur
May 15
13:43 2019

Loredana ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike. Por përveç skandaleve të parave duket se tashmë kanë dalë edhe detaje nga jeta e saj personale.

Sipas Gazeta Express, para se Loredana të krijonte familje me Mozzik ka qenë në një lidhje me reperin e njohur gjerman Shindy.

Shindy është një emër mjaft i suksesshëm në Europë dhe veçanërisht në Gjermani. Nuk dihen të tjera detaje nga marrëdhënia e tyre, pasi Shindy dhe Loredana janë përpjekur ta fshehin mjaft mirë romancën e tyre dhe të qëndrojnë larg medias.

Image result for shindy

Prej disa kohësh Loredana është bashkëshortja e Mozzik dhe kanë sjellë në jetë vetëm pak muaj më parë, të voglën e tyre Hana./Blitz.al/

 

Share