Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dakota Johnson poston foto provokuese në Instagram

August 14
14:51 2016

Ylli i “Fifty Shades Darker”, Dakota Johnson, ka postuar një foto seksi në Instagram. Ajo ka qenë e veshur me një bluzë të verdhë dhe të brendshme, ku shihet duke qëndruar në dritare me qenin e saj dhe ka shkruar:  “Të pasmet janë dritarja e shpirtit ose diçka e tillë”.

Kjo nuk është hera e parë që aktorja poston në rrjetet sociale foto të nxehta. Pak kohë më parë ajo ka postuar një tjetër foto në Instagram, në të cilën ndodhet në makinë dhe shkruan: “Unë do të kem një urdhër të krizës së identitetit me anë të asaj që dora ime bën”. Ajo ka thënë se nuk i ka problem aspak fotot seksi apo provokuese./Blitz.al/

Shperndaje