Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Daily Mail” na heq dyshimet. Biznesmeni shqiptar në krahët e Pamela Anderson

“Daily Mail” na heq dyshimet. Biznesmeni shqiptar në krahët e Pamela Anderson
May 15
14:25 2017

Kohët e fundit është përfolur për një lidhje dashurie mes aktores Pamela Anderson dhe biznesmenit shqiptar Fatmir Hysenbelliu. Fillimisht ata u panë duke darkuar së bashku, më pas Pamela ishte shumë aktive në llogarinë e Fatmirit në Instagram, duke komentuar edhe në fotot e vjetra të tij.

Kurse tani vërtetohet se ata janë së bashku. Paparacët e “Daily Mail” kanë fotografuar aktoren dhe biznesmenin shqiptar duke dalë nga i njëjti hotel në Miami. Pamela ndodhet në Miami për shkak të premierës së “Baywatch” e mesa duket Fatmiri është shoqëruesi i saj.

E pra, këto foto tregojnë se Fatmiri shumë shpejt ka arritur të fitojë zemrën e aktores hollywood-iane./Blitz.al/

Stepping out: Pamela Anderson showed off her knockout legs in a pair of tiny white shorts as she emerged from her hotel in Miami on Sunday

Komento
Shperndaje