Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dafina Zeqiri pranon: “Kam rënë në dashuri”

August 22
15:39 2016

 

Sezoni i pushimeve sapo nisi zyrtarisht për Dafina Zeqirin, e cila këtë verë ka zgjedhur Santorinin për të shpenzuar këto ditë të nxehta Gushti.

Ajo ka postuar disa video dhe foto në Instagram, në të cilat tregon jo vetëm se ku ndodhet, por edhe që  po shoqërohet nga mamaja dhe partneri i saj. Ndryshe nga herët e tjera, Dafina nuk e ka treguar vetëm me kurriz partnerin e saj, por edhe me fytyrë, teksa në foto shkruan: “Paaapiiii”.

Ndërsa në një postim tjetër, ajo ka shkruar: “I’m in love/Kam rënë në dashuri”.

Nga ana tjetër, në SnapChat-in e saj, Dafina ka postuar një seri fotosh me të dashurin dhe të ëmën, të cilat i gjeni në galerinë e mësipërme.

Shperndaje