Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dafina Zeqiri lotët e vuajtjes i kthen në gëzim…

Dafina Zeqiri lotët e vuajtjes i kthen në gëzim…
November 28
17:12 2016

Dafina Zeqiri ka një marrëdhënie të shkëlqyer me nënën e saj. Bukuroshja e showbiz-it ka rrëfyer pak kohë më parë se nëna e saj ishte në gjendje jo të mirë shëndetësore, që falë Zotit duket se tani e ka kaluar.

Por ajo ka festuar ditëlindjen e saj dhe këngëtarja nuk mund të mos i dedikonte një mesazh të ndjerë në rrjetet sociale:

“Të dua mami. Askush nuk mund të më rriste mua kaq të fortë. Ti je një mbijetuese dhe unë kam mbijetuar falë teje. Të uroj një jetë të bukur dhe të shëndetshme. Ashtu siç ti e meriton”, – shkruan Dafina në një mesazh në Insta Stories./Blitz.al

15293267_10210686097726552_573375839_o

Shperndaje