Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dafina Zeqiri lë muzikën për…

Dafina Zeqiri lë muzikën për…
December 01
19:00 2016

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura të muzikës shqiptare dhe shpesh është cilësuar si një “pop diva”. Paçka se repertori i saj ka një sërë këngësh të njohura për publikun, Dafina ka zgjedhur të qëndrojë për një kohë të gjatë larg muzikës së fundmi.

Këngëtarja ka zbuluar në disa postime në Snapchat edhe një tjetër pasion të sajin: gatimin. Ajo na ka bërë të dyshojmë se kjo është një “arratisje” e saj nga muzika për gatimin.

Nuk jemi edhe aq të sigurt se çfarë ka gatuar saktësisht Dafina, por duket mjaft e shijshme. Gjithsesi, fansat, përveç ushqimeve nga artistja, duan edhe muzikë të re. /Blitz.al/

1

 

 

2

 

3

4

 

Shperndaje