Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dafina Zeqiri ka një dedikim special për idhujt e saj

Dafina Zeqiri ka një dedikim special për idhujt e saj
September 30
10:31 2016

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka idhuj disa prej këngëtarëve më të njohur botërorë.

Zakonisht ajo shpreh simpatinë për ta duke postuar këngë, fraza ose foto të tyre në rrjetet sociale.

Por, ndryshe nga herët e tjera, këngëtarja ka postuar në Instagram fotot e 3 prej këngëtarëve me famë botërore, të cilët nuk jetojnë më. Të gjithë e dinë se Aliyah është një ndër këngëtaret e preferuara të Duffy-t, por në listën e saj ajo ka vendosur edhe Michael Jackson e Amy Winehouse.

Një tjetër e veçantë e këtyre postimeve është se Duffy ka shkruar datën e lindjes dhe vdekjes së idhujve të saj, por nuk ka dashur të japë asnjë koment më shumë./Blitz.al/

dafina

Komento
Shperndaje