Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dafina mesa duket u pendua që këndoi shqip, ja cfarë ndodhi me këngën e fundit

Dafina mesa duket u pendua që këndoi shqip, ja cfarë ndodhi me këngën e fundit
January 24
18:43 2018

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri ka patur një periudhë të suksesshme kohët e fundit. Ajo realizoi “Four Season” një videoklip në gjuhën angleze me pjesëmarrjen edhe të reperit të famshëm French Montana. Por ajo i ktheu “qoken” reperit pasi edhe Dafina mori pjesë në klipin e tij të fundit i cili u publikua para pak ditësh.

Këngëtarja shqiptare pasi pati disa koncerte në Shqipëri për festat e fundvitit solli edhe “Ti e din” një këngë  në gjuhën shqipe e cila u prit shumë mirë.

Aty këngëtarja shfaqej pothuajse nudo dhe shumë seksi. Por po të klikoni këngën mund të shihni se ajo është fshirë nga you tube. Nuk dihet nëse është ky një vendim i Dafinës apo ka qënë kanali i you tube që ka vendosur që kënga të fshihet. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje