Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“C’punë ke ti me Lori Hoxhën?”, Vis Bajraktari kthen përgjigjen më të bukur!

“C’punë ke ti me Lori Hoxhën?”, Vis Bajraktari kthen përgjigjen më të bukur!
March 13
16:58 2018

 

Prej kohësh janë në një lidhje dashurie edhe pse kohët e fundit nuk dimë shumë për ta duke qenë se kanë preferuar të jenë shumë diskretë. Po flasim për Lori Hoxhën dhe partnerin e saj Vis Bajraktari.

Megjithatë, ndonëse nuk duan të flasin e komentojnë për marrëdhënien e tyre, teksa dikush i ka përmendur Lorin në komente në Instagramin e tij, Visi nuk e ka lënë pa përgjigje.

A post shared by Vis Bajraktari (@visbajraktari) on

“Je gjithë ky çun, se di si e ke lidhe jetën me Lorin, ajo nuk bën” – ka shkruar dikush. Më pas ka ardhur dhe përgjigja e menjëhershme e Visit: “Ajo është perëndeshë…” – ka shkruar ai. Kjo përgjigje kaq e bukur ka marrë rreth 100 like dhe po bën xhiron e rrjetit.

Epo gjithë këto kohë pa na treguar asgjë, kjo përgjigje e Visit i tha të gjitha për dashurinë e tyre! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje