Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Cozman i uron ditëlindjen një personi të veçantë

Cozman i uron ditëlindjen një personi të veçantë
November 11
11:14 2016

Ylber Abdullahu ose, si e njohim të gjithë, Cozman, është ndër reperat më të pëlqyer në Shqipëri. Përveç projekteve dhe dashurisë për muzikën, ai është gjithashtu shumë i lidhur me familjen. Vëllai i tij ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme dhe Ylberi e ka uruar përmes fjalësh të përzemërta.

“Jam shumë i bekuar të kem një vëlla si ti! Gëzuar ditëlindjen gjithë familjes!”- shkruan reperi në Instagram.

Duhet thënë se dy vëllezërit ngjajnë shumë me njëri-tjetrin, ashtu si mund të dëshmohet edhe nga kjo foto që Cozman ka postuar./Blitz.al/

 

Im So Blessed To Have a Bruda Like U…. HAPPY BDAY FAMILY….. ??

A photo posted by Ylber Abdullahu (@cozman) on

Shperndaje