Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Coachella 2018: Beyonce rikthehet për t’i habitur të gjithë! Ja çfarë humbët nga performanca e saj

Coachella 2018: Beyonce rikthehet për t’i habitur të gjithë! Ja çfarë humbët nga performanca e saj
April 15
11:08 2018

Mbretëresha u kthye!

Beyoncé mori skenën të shtunën për shfaqjen e saj të gjatë në Coachella 2018,  pasi vitin e kaluar iu desh ta anulonte pjesëmarrjen atje për shkak të shtatzënisë  me binjakët e saj.

E djeshmja ishte një natë historike, sidomos prej kostumeve. Performanca e saj ishte realizuar mjeshtërisht me kostume nga Olivier Rousting i Balmain, shoqëruar me një ushtri vallëzimesh dhe të ftuarish të veçantë si bashkëshorti i saj, Jay-Z dhe Child of Destiny, i cili performoi disa hite, duke përfshirë “Say my name” dhe” Soldier “. Motra e Bey, Solange doli gjithashtu për të kërcyer së bashku me pjesën tjetër.

Pas performancës së saj të frymëzuar nga egjiptianët, nëna e tre fëmijëve u shndërrua shpejt në një grua sexy me ‘jumper’ të verdhë, pantallona të shkurtra xhins dhe çizme që shkëlqenin, të cilat gjithashtu u bënë me porosi nga Rousting për “Formacion”.

Më vonë, në performancën që vazhdonte, Beyonce zgjodhi një pamje sexy dhe futuriste që përbëhej nga një kombinim prej lëkure dhe me çizme të larta.

Mbi një orë në performancën që ngriti publikun në këmbë, Jay e befasoi audiencën me duetin e tyre “Deja Vu”.

Në fund të shfaqjes Beyonces iu bashkua Rowland dhe Williams në numrat e frymëzuar nga kombinimi ushtarak. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje