Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çiljeta tregon forcën e femrës

Çiljeta tregon forcën e femrës
December 01
14:49 2016

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Çiljeta Xhilaga është përfolur gjithmonë për jetën e saj private dhe artistike. Ajo është një femër në karrierë dhe e pavarur.

Para pak minutash, Çiljeta ka postuar në Instagram një foto të sajën në makinë, të cilës i ka bashkangjitur një shprehje shumë domethënëse:

“E bukura e femrave është se ato shprehin gjithmonë frikë… Por kanë guximin të bëjnë gjithçka”.

Nëpërmjet kësaj Çili ka treguar forcën e femrave, sipas saj ato janë më të guximshme thellë brenda tyre./Blitz.al/

ciljeta

 

Komento
Shperndaje