Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çiljeta pranon lidhjen me portierin e Partizanit: I dashuroj sytë e tij…

Çiljeta pranon lidhjen me portierin e Partizanit: I dashuroj sytë e tij…
November 05
10:56 2016

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha kanë qenë dyshja më e komentuar kohët e fundit në media për sa i përket lidhjes së tyre. Prej muajsh është shkruar se Çiljeta dhe Albani janë më shumë se miq, por nga ana e tyre nuk ka pasur asnjë konfirmim për këtë lidhje.

Ditën e djeshme Çiljeta ka qenë e ftuar në emisionin “Oktapod”, ku ka pranuar më në fund se është në një lidhje me portierin e Partizanit. Këngëtarja e njohur ka treguar se me Albanin ishte dashuri me shikim të parë.

Çili ka pranuar se ajo që dashuron më shumë prej tij janë pikërisht sytë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje