Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çiljeta dedikim Alban Hoxhës: Na e nxorre zemrën vendit sot

Çiljeta dedikim Alban Hoxhës: Na e nxorre zemrën vendit sot
July 20
23:15 2016

“Se ky është portieri më i mirë në botë, që na e nxorri zemrën vendit sot!”

Këtë shkruan Çiljeta në profilin e saj në Instagram. Para pak minutash ajo ka postuar një foto të portierit të Partizanit – Alban Hoxha, protagonist i ndeshjes së sotme ku “Demat e Kuq” u kualifikuan përballë Ferencvaros, për në fazën e radhës në Champions League.

Duket e lumtur Çiljeta, ashtu si shumë tifozë shqiptarë në këtë mbrëmje.

Edhe më i lumtur duhet të ndihet vet Albani nga ky dedikim special, nga mikesha e tij e ngushtë, e cila kohët e fundit nuk ka lënë rast pa i shfaqur pëlqimin e saj… si portier sigurisht!

Shperndaje