Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çiljeta bëhet pengesë për Albanon

Çiljeta bëhet pengesë për Albanon
November 28
16:48 2016

Aktori i “Apartamentit 2XL”, Albano Bogdo, ka postuar në rrjetet sociale një foto nga skena e “Tu si Que Vales”.

Nuk e dimë nëse komediani do të jetë i ftuar special i këtij show, por diçka është e sigurt: Çiljeta Xhilaga i është kthyer në një pengesë.

Bashkangjitur me foton, aktori shkruan: “Doja të dilja një foto me pastruesen, por nuk të lë Çiljeta”. Teksa Albano ka bërë një fytyrë të mërzitur, Çiljeta ka marrë një pozë shumë seksi.

Aktori i show-t të humorit, Albano Bogdo, njihet për batutat e tij humoristike, ndaj dhe Çili i ka marrë me sportivitet ato. /Blitz.al/

alb

Shperndaje