Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Cilët janë djemtë “në dhomën” e Evi Reçit?

Cilët janë djemtë “në dhomën” e Evi Reçit?
October 24
18:25 2016

Këngëtarja Evi Reçi nuk ka qenë shumë e fokusuar te muzika kohët e fundit, pasi i ka kushtuar më tepër vëmendje profesionit të gazetares.

Por nëpërmjet një postimi në Instagram ajo ka lajmëruar për një rikthim në muzikë, duke prezantuar edhe titullin e këngës të re.

Ajo ç’ka na habit është se Evi ka postuar fotot e disa meshkujve në Instagram dhe shkruan “Së shpejti, In my room”. Natyrshëm lind pyetja: Cilët janë djemtë simpatikë në këto foto dhe pse Evi ka zgjedhur pikërisht ata për të lajmëruar fansat për këngën e re?

Nuk dihet ende nëse çunat në këto foto janë pjesë e videoklipit apo nëse po fshihet diçka tjetër pas këtyre postimeve./Blitz.al/

joo ko capture

Komento
Shperndaje