Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Personazhet shqiptare të çmendura pas këtij trendi

Personazhet shqiptare të çmendura pas këtij trendi
March 23
08:32 2016

Xhinset e grisura nuk janë trend i ri. Në fakt, ky stil i xhinseve “të pikëlluara” ka rënë në sy të keq gjatë viteve 1980, por kohët e fundit janë më të popullarizuara se kurrë. Mund të vishen kudo; mund të kombinohen me një bluzë sportive për në shkollë, një këmishë në rast se keni një mbrëmje pak më serioze. Gjithmonë varet nga vendi ku do të shkoni, sepse kombinimin mund ta realizoni vetë sipas tipit që keni.
Muajt e fundit, VIP-at e huaj e kanë marrë seriozisht këtë trend. Gjithandej vrima të çara nëpër xhinse. Nga ky trend janë frymëzuar dhe VIP-at shqiptarë, që  përdorin imagjinatën për kombinime nga më të ndryshmet. Shfletoni galerinë për të parë se cilat personazhe janë infektuar nga ky trend dhe sesi i kanë kombinuar.

Etiketimet
Shperndaje