Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Cilat nga vajzat e njohura të viteve ’90 kanë qenë idhujt tuaj?

August 15
20:07 2016

Cindy Crawford

Picture 1 of 6

Cindy Crawford ka qenë një super modele në '90-n, por me pjesëmarrjen në "House of Style MTV" mori më shumë famë.

Vitet 90’ janë rikthyer bujshëm në tendencat e fundit. Por kur ktheheni pas në kohë rikujtoni disa prej yjeve që kishit idhull. Ju dëshironi të bëheshit si ato, të visheshit si ato, që ishin udhëzuesi juaj për të ndjekur modën. A ju kujtohen kush kanë qenë disa prej këtyre vajzave? Shfletoni galerinë për të parë disa prej yjeve të viteve ’90, që edhe sot vazhdojnë të ngelen të tilla.

Komento
Etiketimet
Shperndaje