Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Cilat janë 10 aktoret më të bukura dhe seksi në Hollywood?

August 15
20:03 2016

10. Jennifer Aniston

Picture 1 of 10

Jennifer Aniston është një aktore amerikane, producente dhe sipërmarrëse. Ajo u bë e famshme për rolin e saj Rachel Green në serialin “Friends”. Revista “People” e ka quajtur si gruan më të bukur në vitin 2004-2016. Ajo u divorcua nga aktori Brad Pitt dhe është martuar me Justin Theroux.

Hollywood-i konsiderohet ndryshe si qendra e filmit. Aktoret e Hollywood-it, përveçse të talentuara, përzgjidhen nga revista të ndryshme edhe si aktoret më seksi e të bukura. Por për të parë se cilat janë 10 prej aktoreve që kryesojnë në listat e bukurisë shfletoni galerinë./Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje