Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çifti i njohur shqiptar feston 4-vjetorin e lidhjes më i dashuruar se kurrë

February 11
12:59 2017

Një ndër çiftet më simpatike të ekranit,  Venera Lumani dhe Lind Islami njihen për zërin dhe talentin e tyre në të kënduar.

Sot ata mbushin plot 4 vite që janë në një lidhje e këtë e ka treguar vetë Venera me një foto në Instagram, ku shkruan “4 years old/ 4 vjeç” dhe ku shfaqen më të dashuruar se kurrë. 

Ndërkohë në një video të postuar në orët e vona të mbrëmjes, Venera shkruan: “Gëzuar përvjetorin, ti ‘Madafacka Starboy’! Të dua!”. 

Dy të rinjtë u njohën në spektaklin e talenteve të reja “The Voice of Albania” dhe ne u urojmë plot vite të lumtura së bashku! /Blitz.al/

 

#4yearsold ❤ @lind_islami Thank you @blabla_public_bar&@olaqose for the surprise.

A photo posted by VENERA LUMANI (@veneralumani) on

 

Happy anniversary my Madafaka STARBOY! I DO LOVE YOU! ? @lind_islami

A video posted by VENERA LUMANI (@veneralumani) on

Komento
Shperndaje