Blitz

 Breaking News

Çifti i njohur rikthehen bashkë! Kapen mat në arratisjen e tyre romantike në Pragë

March 02
17:13 2018

Image result for katy perry orlando bloom

Pak kohë më parë u aludua se Katy Perry dhe Orlando Bloom janë rikthyer sërish bashkë, pasi ishin parë teksa pushonin në Malidve. Por duket se ky nuk ka qenë vetëm një aludim, ata janë sërish bashkë.

Këngëtarja dhe aktori janë fotografuar teksa shëtisnin në Pragë. Mesa duket ata janë arratisur sërish për të shijuar udhëtimin e tyre romantik drejt qytetit Çek.

Katy Perry dhe Orlando bloom janë ndarë marsin e kaluar, pas marrëdhënies së tyre jë vjeçare, por tashmë nuk ka më dyshime se janë bashkë./Blitz.al/

Share