Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çifti i gazetarëve si rrallëherë poston foto bashkë

Çifti i gazetarëve si rrallëherë poston foto bashkë
October 17
21:42 2016

 

Prej vitesh tashmë Balina Bodinaku dhe gazetari Andi Bushati janë në një lidhje dashurie. Si personazhe të njohur për ekranin shqiptar, dy gazetarët rrallë postojnë foto së bashku në rrjete sociale. Megjithatë, mbrëmjen e sotme Balina ka ndarë me ndjekësit e saj të Instagram-it një foto në shoqërinë e partnerit të saj. Duket se Balinës i mungon diçka.

“Më mungojnë pushimet. Nga rubrika duke fjetur në makinën time”,- shkruan gazetarja bashkangjitur postimit.

Andi dhe Balina janë në një lidhje prej gjashtë vitesh tashmë, edhe pse kanë zgjedhur që ta mbajnë sa më larg mediave jetën private./Blitz.al/

balina

Shperndaje