Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këto momente të çiftit Brangelina, të bëjnë të besosh në dashuritë e përrallave

March 22
16:13 2016

 

Nga “Mr. and Mrs Smith” shohim shumë momente të bukura mes tyre dhe 6 fëmijëve.

Karriera e tyre bëhet çdo ditë e më shumë e fuqishme, por vitet e fundit çifti ka qëndruar  më larg kamerës. Ata kanë marrë “Oscar” si prodhues prej 12 vjetësh të filmave epikë. Mbrëmjen e kaluar ata kanë qenë së bashku për premierën e filmit të tyre të ri “By the Sea”. Angelina ka qenë e veshur me një fustan “Versace” dhe Brad dukej i pashëm si kurrë më parë.

Filmi, i cili drejtohet nga Angelina, tregon historinë e një çifti amerikan, martesa e të cilëve është në vështirësi. Ata largohen drejt Francës për të rregulluar problemet e tyre.

Në nder të filmit të tyre të ri “By the Sea” rikthehemi edhe në historinë Brangelina duke e filluar që nga shëtitja e tyre e parë dhe deri te martesa.

Komento