Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çifti Beckham për herë të parë bashkë në skenë

Çifti Beckham për herë të parë bashkë në skenë
November 10
18:15 2016

Ata janë dy nga personazhet më të përfolur të showbiz-it dhe mbi të gjitha me shumë influencë. Bëhet fjalë për Victoria dhe David Beckham, të cilët janë ngjitur për herë të parë në skenë, në një spektakël në Kinë.

Çifti njihet për projektet individuale, por këtë herë i kemi parë bashkë në “Global Shopping Festival Countdown Gala” në Shangai. Të martuar prej 17 vitesh, ata dukeshin shumë stil dhe mbi të gjitha shumë shik dhe elegantë të veshur me të zeza.

Joint appearance: Thought they've been married for 17 years, the pair are rarely seen in natural interactions

David dhe Victoria Beckham janë prindër të katër fëmijëve.

 

Komento
Shperndaje