Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çiftet e Hollywood-it që u ndanë në 2016-n

December 01
18:24 2016

2016-a ka rezultuar një vit i mbrapshtë për sa u përket çifteve në Hollywood-in e largët. Shumë janë ndarë e shumë janë përfolur se do të ndaheshin, por numri i të parëve është shumë më i madh se i të dytëve.

Më poshtë do t’ju tregojmë se cilët janë çiftet që u ndanë këtë vit.

 

  1. Chloe Grace Moretz dhe Brooklyn Beckam

chloe-brooklyn-1480537886

 

  1. Mariah Carey dhe James Parker

mariah-carey-1480537902

 

  1. Sami Miro dhe Zac Efron

zac-sami-1480537919

 

  1. Bella Hadid dhe The Weeknd

bella-hadid-the-weeknd-1480537936

 

  1. Taylor Swift dhe Calvin Harris

tayvin-1480537953

 

  1. Demi Lovato dhe Wilmer Valderrama

demi-wilmer-1480537971

 

  1. Rihanna dhe Drake

rihanna-drake-1480538019

 

  1. Cara Delevingne dhe St. Vincent

cara-st-vincent-1480538095

 

  1. Lady Gaga dhe Taylor Kinney

lady-gaga-taylor-kinney-1480538128

 

  1. Angelina Jolie dhe Brad Pitt

brangelina-1480538145

Shperndaje