Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çiftet e Hollywood-it që janë lidhur në vitin kur ju keni lindur

August 19
13:48 2016

Hollywood-i, përveçse vendi që mbledh personazhet më të mirë, është edhe vendi ku janë krijuar lidhjet mes njerëzve të famshëm. Në Hollywood kanë qenë të lidhur edhe persona që nuk do t’jua  merrte mendja ndonjëherë. Ju njihni personazhe të ndryshëm të Hollywood-it, por a doni të dini se kur janë lidhur ata? Madje personazhi juaj i preferuar mund të jetë lidhur në vitin tuaj të lindjes. Jeni kuriozë të shikoni se cilat çifte janë lidhur  vitin kur keni lindur? Shfletoni galerinë për të parë disa prej tyre./Blitz.al/

Shperndaje