Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çiftet e famshëm që kanë pozuar nudo

Çiftet e famshëm që kanë pozuar nudo
March 09
20:27 2016

Lagjja më e famshme e Los Anxhelosit, Hollywood, ka pak cifte, që tregohen hermetikë në lidhje me jetën e tyre personale, por ka edhe cifte që duan t’i tregojnë botës cdo gjë (me kuptimin e parë të fjalës) rreth tyre. Këta cifte kanë vendosur t’i tregojnë globit se si duken ata në një natë normale në shtrat.

Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment