Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Christina Aguilera nuk është shfaqur kurrë kështu më parë…

Christina Aguilera nuk është shfaqur kurrë kështu më parë…
June 08
13:12 2016

 Nuk është më një çudi që yjet e Hollivudit eksperimentojnë me ngjyrat e flokëve dhe look-un e tyre. Por një prej atyre ndryshimeve që nuk ishte menduar asnjëherë është ky i Christina Aguilera-s. Kjo sepse jemi mësuar gjithnjë ta shikojmë Aguilera-n një bionde simpatike dhe ndryshimi në ngjyrën e flokëve të saj nuk është menduar ndonjëherë. Epo, ja që ka ndodhur, ajo tanimë është një kokëkuqe e bukur!

Ajo vetë ka postuar një foto ne llogarinë e saj në Instagram dhe ka marrë mjaft komente pozitive nga të gjithë ndjekësit e saj. A nuk ju duket edhe juve më seksi me këtë pamje?

Shperndaje