Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Christian Grey paralajmëron fundin  e “Fifty Shades of Grey”: Jam shumë i vjetër për të luajtur këtë rol

Christian Grey paralajmëron fundin  e “Fifty Shades of Grey”: Jam shumë i vjetër për të luajtur këtë rol
February 06
10:58 2018

Kryefjala e ditëve të fundit ka qenë pikërisht premiera e filmit “Fifty Shades Freed”. Por pak ditë para premierës aktori në rolin e christian Grey ka paralajmëruar se nuk do të luajë më në këtë film.

“Mendoj se kam mbaruar me këta filma. Nuk ka më libra, të tre i kemi bërë. Vetëm nëse Erica shkruan një tjetër. Por unë e di që jam i vjetër për këto gjëra tani”.-ka thënë Jamie Dornan.

Me frazën: “Jam shumë i vjetër”

Related image

Aktori 35 vjeçar ka nënkuptuar se nuk ka më moshë për të luajtur në filma erotikë. Blitz.al/

 

Related image

 

 

 

 

 

 

Komento
Shperndaje