Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Chrissy Teigen kërkon falje për veshjen e saj

Chrissy Teigen kërkon falje për veshjen e saj
November 22
10:22 2016

Chrissy Teigen në mbrëmjen e American Music Awards ka shokuar publikun me fustanin e saj të zi të hapur.  Ajo e ka pasur shumë të vështirë të mbulonte pjesët intime dhe shpeshherë ka qenë John Legend ai që i vinte në ndihmë.

Edhe vetë Chrissy gjatë mbrëmjes është vënë disa herë në siklet, por përsëri vazhdonte të buzëqeshte.

Sot, pasi ka parë reagimet e njerëzve, ajo ka bashkëngjitur një shkrim duke kërkuar falje në një foto që ka postuar në rrjetet sociale.

“Kërkoj falje për të gjithë të dëmtuarit mendërisht ose fizikisht”,- ka shkruar ajo për të  qëndruar larg komenteve të njerëzve./Blitz.al/

1479772240-gettyimages-624829752-1479753231 1479772259-gettyimages-624780016-1479753111

Komento
Shperndaje