Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Chrissy Teigen dhe John Legend zbulojnë vendet e çuditshme ku bëjnë seks

Chrissy Teigen dhe John Legend zbulojnë vendet e çuditshme ku bëjnë seks
December 08
16:16 2016

Chrissy Teigen dhe John Legend gjatë një interviste kanë zbuluar se kanë bërë seks në disa vende publike.

Fillimisht ata kanë treguar se gjatë një fushate të Barack Obama-s kanë bërë seks në tualet, por duke theksuar se kjo nuk ndodhi në Shtëpinë e Bardhë.

Më pas, një herë tjetër kanë kryer marrëdhënie në një dyqan të shtresës së lartë dhe kjo ka ndodhur pikërisht në dhomën e zhveshjes.

E sikur të mos mjaftonte, kjo gjë ka ndodhur edhe në avion, teksa udhëtonin për në Tajlandë te prindërit e Teigen.

Pas këtyre mund ta quajmë vërtet një çift të guximshëm dhe madje vetë Teigen është shprehur se meritojnë një trofe./Blitz.al/

Komento
Shperndaje