Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Chris Brown mendon akoma se Rihanna do të jetë gruaja e tij

Chris Brown mendon akoma se Rihanna do të jetë gruaja e tij
May 24
20:15 2016

Chris Brown nuk është i shqetësuar  për lidhjen e Rihannës me Drake, sepse ai mendon akoma se ajo do të jetë gruaja e tij. Pavarësisht se Riri ka zgjedhur të jetë përsëri me një nga ish-ët e saj, Chris ka ende shpresë për një fund të lumtur mes tyre.

Burime të afërta të Chris thonë se ai mendon se Rihanna është një femër materialiste dhe do të martohet me njeriun e ëndrrave. Njeriu i ëndrrave të saj mund të jetë pikërisht ai.

Chris ka parë performancën e Ririt në BBMA  dhe thotë se albumi “ANTI” ka entuziazmuar fansat. Por a mund të bashkohen ata përsëri? Kjo nuk dihet sepse Riri duket shumë e sigurt në krahët e Drake.

Etiketimet
Vip
Shperndaje