Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Chris Brown fiton çështjen gjyqësore me nënën e vajzës

Chris Brown fiton çështjen gjyqësore me nënën e vajzës
August 15
10:05 2016

Chris Brown ka fituar çështjen gjyqësore me Nia Guzman për kujdestarinë e vajzës së tyre.

Nëna e vajzës ka paraqitur në gjykatë katër kërkesa në lidhje me këtë çështje. Ajo kërkonte kujdestarinë e plotë të vajzës, Chris duhej të monitorohej kur ta takonte atë, duhej të bënte testet e rregullta të drogës dhe nëna e Chris nuk do ta shihte asnjëherë mbesën.

Por gjykata ka hedhur poshtë kërkesat e Nias, duke u dhënë kujdestarinë e përbashkët dhe Chris ka të drejtë që të qëndrojë me vajzën e tij 12 ditë në muaj./Blitz.al/

Shperndaje