Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Chris Brown dhe Rihanna do të rikthehen bashkë? Chris i dërgon dhurata Riri-t pas ndarjes

Chris Brown dhe Rihanna do të rikthehen bashkë? Chris i dërgon dhurata Riri-t pas ndarjes
October 12
18:46 2016

Thuhet se Chris Brown i ka dërguar Rihanna-s shumë dhurata pas ndarjes së saj nga reperi Drake.

Chris duket se është duke u përpjekur të rindezë romancën e tyre, pavarësisht se është e vështirë. Ai i ka çuar dhurata për të gjithë familjen, pasi e di që “rruga për në zemrën e saj është nëpërmjet familjes”.

Chris Brown mendon se pas ndarjes së saj nga Drake ka shpresa që të ribashkohet me Ririn. Burime pranë  këngëtares tregojnë të kundërtën dhe thonë se ajo do t’i kthejë mbrapsht të gjitha dhuratat e tij. Sipas tyre, pavarësisht ndarjes, ajo nuk do të pajtohet me Chris-in pasi Rihanna dhe Drake vazhdojnë të duhen ende./Blitz.al/

 

Shperndaje