Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Charlize Theron dhe Sean Penn shfaqen duke u përqafuar në Kanë

Charlize Theron dhe Sean Penn shfaqen duke u përqafuar në Kanë
May 21
11:24 2016

Pas një takimi të ftohtë para pak ditësh, Charlize Theron dhe Sean Penn janë parë ditën e premte duke u përqafuar teksa qëndronin në Kanë për premierën e filmit të tyre “The Last Face”.

Ish-çifti është parë duke i dhënë njëri-tjetrit një puthje në faqe pasi kishin parakaluar në tapetin e kuq.

Theron ka pozuar për fotografët edhe me djalin e Penn, Hopper Jack, me të cilin është bërë pjesë edhe e fotos së kastit të “The Last Face”.

Theron dhe Penn kanë qenë bashkë për 2 vite para se të deklaronin ndarjen në qershor 2015.

Shperndaje